Domů

Domů

Při zakoupení zboží v našem e-shopu máte hned několik variant, jak své zboží co nejrychleji dostat. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma. Chcete-li zboží dopravit mimo Českou republiku, kontaktujte nás a domluvíme se na konkrétních podmínkách. Pojďme se podívat na hlavní 4 varianty dopravy zboží v rámci ČR:

 • Osobní odběr.

  Jestliže bydlíte v blízkosti našeho odběrného místa nebo pojedete kolem, můžete si zboží vyzvednout.

  Adresa odběrného místa: Lotyšská 645/8, 160 00 Praha 6

  Cena osobního odběru je 0 Kč

 • Zaslání Českou poštou (Balík do ruky).

  Česká pošta vám zboží doručí obvykle do 24 hodin v rámci ČR. To znamená, že vám bude zboží doručen den po potvrzení vaší objednávky. Na email vám přijde obratem potvrzení, že bylo vaše zboží předáno České poště.

  Cena dopravy Českou poštou je 85 Kč nebo zdarma při nákupu nad 1 000 Kč.

 • Odeslání zboží zásilkovou společností PPL (PPL Private).

  Stejně jako Česká pošta i PPL doručí vaši biokosmetiku obvykle do 24 hodin v rámci ČR. Na email vám přijde obratem potvrzení, že bylo vaše zboží předáno PPL. Zboží bývá doručováno v pracovní dny 8:00 – 19:00. Výběr přesné hodiny dodání není možný.

  Cena dopravy PPL je 85 Kč nebo zdarma při nákupu nad 1 000 Kč.

 • Osobní odběr zboží na výdejním místě Zásilkovna.cz.

  Tato služba nabízí možnost osobně si zboží vyzvednout na vámi vybraném místě Z-Point společnosti Zásilkovna.cz hned další den po potvrzení vaší objednávky.

  Cena takové dopravy je 39 Kč nebo zdarma při nákupu nad 1 000 Kč.

  Vybrané zboží vám můžeme poslat také na Slovensko nebo jinam do zahraničí. Na Slovensku funguje také Zásilkovna, v případě že chcete zboží zaslat jinam nebo jiným způsobem nás kontaktujte a dohodneme se.