Domů

Domů

Biokosmetika je na vzestupu a je to dobře pro všechny. Pro testovaná zvířata, pro ekologickou rovnováhu a hlavně pro ty, kteří biokosmetiku používají. Díky biokosmetice se vyhnete různým zbytečným přídavkům a chemii, naopak podpoříte přírodní kosmetiku z bylinek a dalších ingrediencí.

 

Biokosmetika má od začátku nálepku, že je příliš drahá. Dříve to platilo a někteří prodejci toho stále využívají a prodávají biokosmetiku zbytečně draze. V našem obchodě naopak tlačíme ceny dolů, aby byla biokosmetika dostupná pro všechny. U nás tak najdete biokosmetiku za ceny srovnatelné s klasickou kosmetikou. Takže nákup kvalitnější a zdravější kosmetiky je pak jasná volba.

 

Naše firma se zaměřuje na biokosmetiku již několik let. Lidé, kteří mají na starost tento e-shop a péči o zákazníky, sami biokosmetiku používají už spousty let a v oboru se dlouhodobě vzdělávají. Zkušenosti nabírali převážně v zahraničí a v posledních letech tyto své znalosti předávají u nás. Budete-li mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, rádi a ochotně zodpovíme veškeré dotazy a poradíme vám.

 

Naše firma se kromě biokosmetiky zaměřuje i na některé další obory. Máme úspěšnou reklamní agenturu, personální agenturu a působíme také v tlumočnictví. Na první pohled to s biokosmetikou příliš nesouvisí, ale právě díky těmto aktivitám se nám podařilo rozjet před pár lety tento e-shop a šířit biokosmetiku, kterou považujeme za důležitou součást zdravé péče o sebe sama.

 

Vybírejte a v případě dotazů nám napište nebo zavolejte.